Game Name |
Futsal League |
Country |
Result |
Match started |
Details |
Integrado Campo Mourão - Jaraguá Futsal |
Liga Futsal 1st Phase |
3 : 2 |
09/04/23 00:00 |
||
Ribera Navarra FS - Manzanares FS |
Division de Honor |
2 : 6 |
08/04/23 20:00 |
||
Eléctrico FC - Ferreira do Zezere |
Primeira Nacional |
4 : 2 |
08/04/23 20:00 |
||
Viña Albali Valdepeñas - Osasuna Magna Xota |
Division de Honor |
2 : 3 |
08/04/23 20:00 |
||
SL Benfica - AD Fundão |
Primeira Nacional |
4 : 5 |
08/04/23 20:00 |
||
Córdoba Patrimonio - Industrias Santa Coloma |
Division de Honor |
3 : 2 |
08/04/23 19:00 |
||
Petrarca Padova - Napoli Futsal |
Serie A |
2 : 7 |
08/04/23 18:30 |
||
Noia Portus Apostoli - Real Betis Futsal |
Division de Honor |
4 : 4 |
08/04/23 18:30 |
||
Came Dosson - Italservice Pesaro |
Serie A |
2 : 2 |
08/04/23 18:30 |
||
Opole - KS Constract Lubawa |
Ekstraklasa |
2 : 6 |
08/04/23 18:00 |
||
GI Malepszy Leszno - Red Dragons Pniewy |
Ekstraklasa |
1 : 3 |
08/04/23 18:00 |
||
UMA Antequera - Jaén Paraíso Interior FS |
Division de Honor |
0 : 3 |
08/04/23 18:00 |
||
Futsal Pescara - Ciampino Aniene |
Serie A |
3 : 2 |
08/04/23 18:00 |
||
SC Braga/Aaum - Leões Porto Salvo |
Primeira Nacional |
4 : 2 |
08/04/23 18:00 |
||
FC Barcelona Lassa - Palma Futsal |
Division de Honor |
4 : 4 |
08/04/23 17:30 |
||
Legia Warszawa - Clearex Chorzow |
Ekstraklasa |
7 : 3 |
08/04/23 17:00 |
||
CR Candoso/Natcal - Quinta dos Lombos |
Primeira Nacional |
3 : 5 |
08/04/23 17:00 |
||
Futsal Azeméis - Portimonense SC |
Primeira Nacional |
3 : 9 |
08/04/23 17:00 |
||
Red Devils Chojnice - Moks sloneczny Stok Bialystok |
Ekstraklasa |
2 : 5 |
08/04/23 16:00 |
||
AZS US Katowice - Piast Gliwice |
Ekstraklasa |
1 : 1 |
08/04/23 16:00 |
||
Olimpus Roma - Futsal Pistoia |
Serie A |
4 : 1 |
08/04/23 16:00 |
||
Sandro Abate Avellino - Real San Giuseppe |
Serie A |
5 : 0 |
08/04/23 15:30 |
||
Citta di Melilli - L84 |
Serie A |
3 : 6 |
08/04/23 15:00 |
||
Monastir 360GG - Meta Catania |
Serie A |
4 : 3 |
08/04/23 15:00 |
||
Rekord Bielsko-Biala - Bochnia |
Ekstraklasa |
7 : 1 |
08/04/23 14:00 |
||
MFK Sinara Yekaterinburg - MFK Uhta |
Superleague |
2 : 2 |
08/04/23 13:00 |
||
MFK Tyumen - Torpedo Barnaul |
Superleague |
2 : 2 |
08/04/23 13:00 |
||
MFK Sibiryak - MFK KPRF |
Superleague |
0 : 7 |
08/04/23 13:00 |
||
MFK Norilskij nikel - MFK Novaja generacija |
Superleague |
5 : 5 |
08/04/23 13:00 |
||
Cristal St. Petersburg - MFK Gazprom-Yugra |
Superleague |
3 : 4 |
08/04/23 13:00 |
||
ElPozo Murcia - Jimbee Cartagena FS |
Division de Honor |
2 : 5 |
08/04/23 12:00 |
||
Carlos Barbosa Futsal - Esporte Futuro |
Liga Futsal 1st Phase |
4 : 3 |
08/04/23 01:30 |